Hakkımızda

    2009 yılında yöremizin leziz tatlarını ev ölçeğinde halkımıza sunmaya başladık. Halkımızın yoğun ilgisi bizi bu ürünleri daha büyük kitlelere ulaştırmak durumunda bıraktı. Bu hedeflerle 2014 yılında üretimini 12 ay gerçekleştiren işletmemiz AYGÜNLER pestili ulusal bir marka hal,ne getirme yolunda ciddi bir adım attık. Pestil ve bu anlamda AYGÜNLER markası kömecilikte Türkiye markası haline geldi. 2016 yılında işletmemiz Avrupa standartları belgesi almaya hak kazandı. Böylece tescilli markamız tüm damaklar için vazgeçilmez oldu. Ülke ve ilçe piyasasına ürün yetiştirmek adına modern tesislerimiz tam mesai ile çalışmaktadır. Yöremizin vazgeçilmez ürünlerini modern standartlarda sergilemenin onurunu ve hazzını bizlere yaşatan başta kıymetli Şebinkarahisarlı hemşehrilerimiz olmak üzere bu tadın tiryakisi olan değerli halkımıza AYGÜNLER ailesi olarak şükranlarımızı sunarız. 
Misyon 
    Yöremizin doğal lezzetlerini ve ürünlerini tüm vatandaşlarımızın damak ve gönüllerine hitap edecek şekilde sergilemektir. 
Vizyon 
    Yöresel ürünlerimizin sağlıklı ve hijyenik olmasını amaç ederek, güleryüzlü ve esnaflık ahlakıyla vatandaşlarımızın gönül rahatlığıyla ve kolaylıkla ulaşabilmelerini sağlamaktır.

Tanıtım Filmimiz